Blog & Aktualności

Ridango podpisało umowę na dostawę systemu biletowego do Kłajpedy na Litwie

Estońska firma technologiczna wygrała przetarg publiczny na Litwie, obejmujący wdrożenie nowego systemu biletowego w Kłajpedzie. Wdrażany system będzie podobny do systemów działających już w Tallinnie i Tartu w Estonii.

Read more

Ridango na krótkiej liście finalistów UITP Awards 2017

Read more

Ridango na Światowym Szczycie Transportu Publicznego

Ridango uczestniczy w Światowym Szczycie Transportu Publicznego, organizowanym przez UITP, który w tym roku odbędzie się w Montrealu w dniach 15-17 maja.

Read more

Rozwiązanie biletowe Ridango otrzymało pierwszą nagrodę Transport Ticketing Global Awards

Ridango otrzymało pierwszą nagrodę w prestiżowym konkursie Transport Ticketing Global Awards w kategorii Najlepszy Program Inteligentnego Biletu, za rozwiązanie biletowe wdrożone w regionie Sormland w Szwecji.

Read more

Ridango nominowane w konkursie Transport Ticketing Global Award w dwóch kategoriach

Jury Transport Ticketing Global Awards, największego i najbardziej prestiżowego konkursu poświęconego systemom biletowym w transporcie publicznym, wytypowało Ridango aż w dwóch kategoriach.

Ridango, wspólnie z Agencją Transportu Zbiorowego Sormland, otrzymało nominację w kategorii Najlepszy Program Inteligentnego Biletu, a współpraca Ridango z Nuup Bussii z Grenlandii została wytypowana do nagrody w kategorii Najbardziej Innowacyjny Operator w zakresie Obsługi Klienta.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni na ceremonii, która odbędzie się w budynku Leadenhall w Londynie, 24 stycznia 2017 roku.

Jest to kolejny rok z rzędu, gdy Ridango otrzymało nominację Transport Ticketing Global Awards. W 2016 Ridango zwyciężyło w kategorii Operator z Najlepszą Obsługą Klienta za rozwiązanie Park&Ride dla Departamentu Transportu Tallinna.


Read more

Ridango – umowa na dostawę i wdrożenie nowego system biletowego dla miasta i powiatu Parnu

Ridango AS wygrało przetarg publiczny na dostawę i wdrożenie systemu biletowego oraz systemu dynamicznej informacji pasażerskiej dla sieci transportu publicznego w mieście i powiecie Parnu i podpisało stosowną umowę z Zarządem Transportu Publicznego miasta i powiatu Parnu. Nowy system biletowy zostanie uruchomiony 1 lipca 2017, a okres objęty umową wynosi pięć lat. Poza dostawą, wdrożeniem i utrzymaniem systemu biletowego, Ridango zainstaluje w drugiej połowie roku 2017 również wyświetlacze i inne elementy systemu dynamicznej informacji pasażerskiej na przystankach w mieście i powiecie Parnu, zapewniając pasażerom aktualną informację o przyjazdach i odjazdach autobusów.

Read more

Wideo: Erki Lipre, prezes Ridango, o korzyściach z programu EY Accelerating Entrepreneurs

Erki Lipre, prezes Ridango, wystąpienie na finale konkursu Przedsiębiorca Roku 2016 w Monako, o korzyściach płynących z uczestnictwa w programie.


Read more

Ridango zostało członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Transportu Publicznego (UITP)

UITP z zadowoleniem wita nowego, estońskiego członka Stowarzyszenia, co wzmacnia reprezentację Europy Środkowej i Wschodniej w międzynarodowej organizacji promującej i wspierającej transport publiczny zgodny z zasadami zrównoważonego rozwoju oraz mobilność w ośrodkach miejskich.

Więcej informacji na blogu UITP:  http://www.ceec.uitp.org/estonian-its-provider-ridango-joins-uitp  


Read more

Ridango przedłuża umowę na zarządzanie i obsługę systemu biletowego w transporcie publicznym Tallinna i Harju o kolejne siedem lat

Departament Transportu Miasta Tallinna, Centrum Transportu Publicznego Harju oraz Departament Przedsiębiorczości Tallinna, w rezultacie procedury negocjacyjnej, przedłużyły umowę z Ridango AS na zarządzanie i obsługę systemu biletowego. Kontrakt został podpisany na siedem lat, do września 2023 roku.
Read more

Ridango wybrane jednym z wystawców na konferencji Nordic Public Transport 2016 w Helsinkach

Ridango było jednym  z 30 wystawców w Helsinkach
Read more

Nasz CEO, Erki Lipre, został wyprany jednym z uczestników EY World Entrepreneur Of The Year

EY wybrało pięciu pr rozruchu wysokim potencjale technologii przedsiębiorców z całej Europy, aby wziąć udział w Europejskim Przyspieszenie Przedsiębiorców program, który dostarcza przedsiębiorcom pomocy skali ich działalności poprzez podejmowane możliwości wsparcia EY, poradnictwa oraz współpracy na Przedsiębiorcę EY światem Rok wydarzeniem między 7-12 czerwca 2016 r.

Ostateczna pięć zostały wybrane w oparciu o ich potencjał wzrostu; przedsiębiorcze cechy spirytusowych i przywództwa; wynik finansowy; kierunek strategiczny; innowacyjne myślenie i oryginalność; i ludzie filozofią.Wybrani uczestnicy, którzy będą otrzymujące wsparcie EY i weźmie udział EY Świata Przedsiębiorca Roku 2016 to:
Read more

Ridango będzie realizować swój najnowszy projekt w Nuuk, Grenlandia

Ridango po raz kolejny sięga po nowe rynki, dla których będzie dostarczać innowacyjny system biletowy. Tym razem dopłynęliśmy aż na Grenlandię!
Read more

Innowacyjne rozwiązanie Park&Ride Ridango zajęło pierwsze miejsce w prestiżowym konkursie Transport Ticketing Global Awards 2016

Ridango zostało wyróżnione pierwszą nagrodą w kategorii 'Best customer service operator' (Najlepszy serwis operatora) za innowacyjne rozwiązanie P+R  wdrożone w Tallinie wraz z Departamentem Transportu Miasta Tallinn. Ponadto, Ridango wraz z Urzędem Miasta Tartu, zostało nominowane do nagrody w kategorii 'Best smart card ticketing service' (Najlepszy system biletowy smart card).
Read more

Ridango zostało nominowane w dwóch kategoriach do Transport Ticketing Global Award 2016

Ogłoszone zostały nominacje do międzynarodowej nagrody Transport Ticketing Global Award 2016. Czujemy się zaszczyceni!
Read more

Ridango będzie świadczyć usługi systemu biletowego i dynamicznej informacji pasażerskiej w regionie Sörmland, Szwecja

Tallin, 18 listopada 2015 - Ridango, szybko rozwijająca się na rynkach skandynawskich, firma technologiczna została wybrana do realizacji nowego systemu biletowego oraz Informacji Pasażerskiej w czasie rzeczywistym dla regionu Sörmland w Szwecji, po wygraniu przetargu publicznego o wartości szacowanej na 50 milionów koron szwedzkich.
Read more

Prezes Ridango, Erki Lipre, będzie prelegentem na konferencji Transport Ticketing & Passenger Information 2016

Erki Lipre będzie mówcą na wydarzeniu Transport Ticketing & Passenger Information 24 stycznia 2015, w Londynie. Erki poprowadzi prezentację wśród przedstawicieli światowych agencji transportowych, operatorów i innych ważnych firm, takich jak Transport for London, Stagecoach UK, Heathrow Express, Thales, Cubic, VIX Technologies itd.
Read more

Ridango na wydarzeniu Transport Ticketing CEE w Warszawie

Ridango już drugi raz wzięło udział w kolejnej edycji TTW, tym razem także jako jeden ze sponsorów wydarzenia.
Read more

Ridango na targach Transport Ticketing & Passenger Information Global, 26-28.01.2016 w Londynie, UK

Ponieważ to najważniejsze wydarzenie w branży Ridango, jak co roku, będzie uczestnikiem największych międzynarodowych targów Transport Ticketing & Passenger Information Global w Londynie.  
Read more

Ridango będzie wystawcą na targach IT-Trans 1-3 marca 2016 w Karlsruhe

Ridango zaprasza do udziału w targach transportowych, skierowanych szczególnie do zainteresowanych rozwiązaniami IT dla branży transportu publicznego. Wydarzenie  odbędzie się w dniach 1-3 marca 2016 w Karlsruhe, Niemcy .
Read more

Ridango jest sponsorem oraz wystawcą na konferencji Transport Ticketing CEE 2015,  7-8 października 2015 w Warszawie


Read more