Ootame oma kiiresti kasvavasse meeskonda uusi talente!

Ridango on kiiresti arenev tehnoloogiaettevõte, mille fookuses on transpordipiletite süsteemid, makselahendused (suletud ja avatud EMV kontaktivabad pangakaardi maksed) ning reaalaja infosüsteemid. 

Ridangos väärtustame helgeid päid ja töökust, meie suurimaks varaks on meie inimesed. Värbamisel lähtume inimese isikuomadustest ning võrdse kohtlemise ja värbamise printsiibist. Otsime uusi talente! Kui oled valmis töötama koos valdkonna nutikaimate inimeste ja ühes kiiremini arenevas transit ticketing start-up-is Skandinaavia riikides, siis oleme õnnelikud, kui kirjutad meile. Meie kollektiivis on programmeerijaid, turundajaid, ärijuhte, klienditeenindusspetsialiste, projektijuhte ja palju teisi inimesi erinevates ametites.

Ridango fookuses on nii riist-, kui tarkvaraarendus pilvepõhiste piletisüsteemide ja reaal-aja süsteemide välja töötamiseks ning juurutamiseks.  Meile meeldib lahendada keerulisi ülesandeid ning teha asju, mida teised ei ole veel teinud. Meie tuntuimad tooted on kontaktivaba kaardiga (Ühiskaardiga, EMV pangakaardiga) toimivad piletisüsteemid Tallinnas, Harjumaal, Kohtla-Järvel, aga ka Tartu, Jõgeva ning muudes maakondades. Ridango opereerib piletisüsteemi ka Gotlandil, Rootsis ning laieneb kiiresti teistesse lähiriikidesse.

Oled kõrgelt motiveeritud, töökas ning meeldiv inimene, kuid ei leidnud endale sobivat töökohta siin? Pole lugu,  kirjuta meile info@ridango.com ja lisa valdkond, kus sooviksid ennast teostada!