Eesti Vabariik 100!

Kätte on jõudnud Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva nädal. Ka meie tähistame seda ning kingime juubeliaasta vääriliseks tähistamiseks oma töötajatele vaba päeva 23.veebruaril. Sel päeval saame mõtiskleda Eesti riigi ja riikluse üle ning sellele, mida me igaüks saaksime kodanikena ning elanikena teha Eesti heaks. Nautige seda päeva ning looge hea meeleolu, et vastu minna 24.veebruari pidustustele!

Ridango’s on 23.02 vaba päev! Head EV 100!Read more

Nordicaga lendajad saavad Ridango kohta lugeda pardaajakirjast 

Nordica lennukiga lendajad saavad Nordica pardaajakirjast lugeda
tervelt 3 kuud.Read more

Ridango osaleb Londoni messil "Transport Ticketing Global"

Meil on hea meel teatada, et juba 23-24.jaanuaril osaleme Londoni messil " Transport Ticketing Global".
Tegemist on suure  rahvusvahelise messiga, kus on koos omaala tegijad. Oma ala tegijad jagavad lahkelt
värsket  ja vajalikku informatsiooni.
Ürituse kohta näete rohkem infot siit
Read more

Eesti piletisüsteemifirma on tasahilju valdkonna tipptegijaks saanud

Ärileht.ee reporter tegi intervjuu Ridango müügidirektoriga Argo Verkiga.
Intervjuu tulemusena valmis edulugu sellest, kuidas Ridango on oma valdkonnas tipptegijaks saanud.

Edulugu saate lugeda siit:
 http://arileht.delfi.ee/news/uudised/eesti-piletisusteemifirma-on-tasahilju-valdkonna-tipptegijaks-saanud?id=80544666


    

Read more

Ridango tarnib piletisüsteemi Ukraina pealinnale

Ridango sõlmis lepingu uue piletisüsteemi loomiseks Kiievis. Selle tulemusena jõuab Ridango tehnoloogia Kiievi maapealse ühistranspordi 1500 sõidukisse, kuhu paigaldatakse kokku üle 5000 validaatori.
Read more

Ridango sõlmis lepingu Klaipeda piletisüsteemi loomiseks


Eesti tehnoloogiaettevõte Ridango võitis Leedus riigihanke, mille tulemusel seatakse Klaipeda bussidesse üles uudne piletisüsteem, mis sarnaneb Tallinnas ja Tartus kasutuselolevatega.

Read more

Ridango UITP World Summit Awards'i finalistide hulgas

Ridango on valitud 2017.a. UITP World Summit Awards'il kategooria kolme finalisti hulka
Read more

Ridango UITP Global Public Transport Summitil


Ridango osaleb maikuus üle kahe aasta toimuval ühistranspordi suursündmusel - UITP Global Public Transport Summitil, mis sel korral peetakse 15-17.05. Montrealis, Kanadas.

Read more

Ridango piletisüsteemi tunnustati rahvusvahelisel konkursil esikohaga

Ridango võitis koos Rootsi Sörmlandi maakonna Transpordiametiga mainekal Transport Ticketing Global Awards konkursil auhinna parima nutika piletisüsteemi kategoorias.

Read more

Ridango kandideerib Transport Ticketing Global Awardsi auhinnagalal kahele preemiale

Mainekaimal ja suurimal ühistranspordi piletisüsteemidele pühendatud auhinnagalal Transport Ticketing Global Awardsil on Ridango tööd nominatsiooniga tunnustatud kahes kategoorias. Parima nutipileti programmi kategoorias võistleb Ridango koostöö Rootsi piletisüsteemifirmaga Sörmlandstrafiken. Ridango projekt Gröönimaal koostöös Nuup Bussiiga kandideerib Innovatiivseima klienditeeninduse operaatori kategoorias. 

Võitjad kuulutatakse välja pidulikul tseremoonial Londonis suursuguses Leadenhall Buildingus 24. jaanuaril. 

Ridango on Transport Ticekting Global Awardsil nomineeritud juba teisel järjestikusel aastal.


Read more

Ridango allkirjastas lepingu ühistranspordi piletimüügisüsteemi loomiseks Pärnu linnas ja maakonnas

AS Ridango võitis riigihanke Pärnumaa ühistranspordi ühtse pileti- ja infosüsteemi loomiseks ning allkirjastas vastava lepingu MTÜ Pärnumaa Ühistranspordikeskusega. Uus piletisüsteem käivitub 1. juulil 2017 ja leping selle opereerimiseks sõlmiti tähtajaga 5 aastat. Lisaks piletisüsteemi haldamisele ja hooldusele paigaldab Ridango 2017.a. teises pooles paljudesse Pärnu linna ja maakonna bussipeatustesse reaalajas töötavad infotablood, mis hakkavad reisijaile andma teavet busside saabumis- ja väljumisaegade kohta.

Read more

Ridango Smart City Expol 2016 Barcelonas

Ridangol on au olla Eesti saadik Smart City Expo World Congress’il (SCEWC) Barcelonas 15-17. novembrini 2016. Oleme üks 13 firmast, mis astuvad üles EASi ühisstendil. Ridango tutvustab näitusel oma värskeimat tehnoloogiat, sealhulgas QR-lugejaga validaatorit ning  uut käsiseadet. Ettevõtet esindavad Barcelonas rahvusvahelise müügitiimi liikmed Argo Verk, Radoslaw Sulek ja tootejuht Ivar Laks.

Read more

Ridango CEO Erki Lipre räägib EY World Enterpreneur of the Year 2016 programmist

Meie CEO Erki Lipre räägib Monacos EY World Entepreneur of the Year 2016 üritusel, kuidas ja miks on programm Ridangole vajalik ning kasulik.

Read more

Ridango sai Ülemaailmse Ühistranspordi Assotsiatsiooni (UITP) liikmeks

Ülemaailmne Ühistranspordi Assotsiatsioon (UITP) tugevdab uue liikme läbi Kesk- ja Ida-Euroopa riikide esindatust oma rahvusvahelises võrgustikus, mille eesmärgiks on edendada ja toetada säästvate ühistranspordilahenduste arendamist üle kogu maailma .
Read more

Ridango jätkab Tallinnas ja Harjumaal ühistranspordi piletimüügisüsteemi haldamist ja hooldamist veel seitse aastat

Tallinna Transpordiamet, MTÜ Harjumaa Ühistranspordikeskus ja Tallinna Ettevõtlusamet sõlmisid läbirääkimistega hankemenetluse tulemusena AS Ridango’ga uue ühistranspordi piletimüügisüsteemi haldus- ja hoolduslepingu. Leping sõlmiti tähtajaga seitse aastat, kuni septembrini 2023.

Read more

Ridango rahvusvahelisel transpordikonverentsil Nordic Public Transport 2016 Helsinkis

Ridango oli üks valitud kolmekümnest ettevõttest, kes tutvustasid oma transpordilahendusi rahvusvahelisel konverentsil  Nordic Public Transport 2016.

Read more

Ridango ja Elron sõlmisid lepingu piletimüügisüsteemi uuendamiseks

11. mail sõlmis Elron tehnoloogiaettevõttega Ridango lepingu piletimüügisüsteemi uuendamiseks ja piletimüügi- ja tuvastusseadmete kasutuselevõtuks järgmise aasta suvest 

Read more

Ridango tegevjuht Erki Lipre valiti EY ülemaailmsesse juhtide kiirendisse

Kiiresti areneva Eesti tehnoloogiaettevõtte Ridango juht Erki Lipre valiti ainsa eestlasena Euroopa noori juhte toetavasse rahvusvahelise audiitorfirma EY ettevõtluskiirendisse, mis kulmineerub juunis Monte Carlos toimuva EY aasta ettevõtja nädala raames. „Meil on hea meel, et Erki on Eesti esindajana viiekümne Euroopa kandidaadi seast valitud EY globaalsesse ettevõtluskiirendisse. Erki roll Eesti tehnoloogiekspordi arendamisel on innustav eeskuju“, kommenteeris EY Eesti partner Ranno Tingas.Read more

Ridango allkirjastas piletisüsteemi lepingu Gröönimaa pealinna Nuuk'i bussifirmaga

Ridango allkirjastas 30. märtsil Gröönimaa pealinna Nuuki ühistransporti korraldava bussifirmaga Nuup Bussii lepingu piletimüügisüsteemi arendamiseks ning hooldamiseks.

Lepingu allkirjastanud Ridango müügidirektori Argo Verki sõnul peab uus piletisüsteem täies mahus rakenduma alates 1. septembrist käesoleval aastal. “Uus süsteem saab olema edasiarendus Ridango väga edukast piletimüügisüsteemist, mis on juba kasutusel muuhulgas Tallinnas ja Tartus ning Sörmlandi ja Västerasi maakondades Rootsis,” märkis Verk. Viieks aastaks sõlmitud leping Gröönimaa pealinna bussifirmaga aitab Ridangol jätkata hoogsat laienemist Põhjamaades.


Read more

Ridango tegevjuht Erki Lipre tutvustab ettevõtet ning räägib Kredex käendusest

Kredexi palvel tutvustasime Ridango tegevusi ning rääkisime kuidas meil läinud on. Oleme kasvanud ning laienenud edukaks eksportivaks ettevõtteks.
Read more

Tallinna ja Ridango Pargi & Reisi piletisüsteemi tunnustati rahvusvahelisel konkursil esikohaga

Nutikaid ühistranspordisüsteeme arendav Eesti ettevõte Ridango võitis koos Tallinna Transpordiametiga mainekal Transport Ticketing & Passenger Information Global Awards konkursil auhinna parima piletisüsteemi operaatorfirma kategoorias. Londonis toimunud auhinnatseremoonial tunnustati Tallinna ühistranspordis kasutusel olevat piletimüügisüsteemi laiendust Pargi & Reisi lahendusena. Nominentide seas oli ka Tartu linna uus piletisüsteem, mis kandideeris parima nutikaardil põhineva piletimüügisüsteemi kategoorias.

Read more

Ridango AS otsib müügijuhti välisturgudele


Kiirest arengust tingituna laiendame oma meeskonda ning otsime täiendavat müügijuhti rahvusvahelistele turgudele.We like to solve difficult problems and bring innovation to the market that others have not done yet.  We make simple things in advance environment and help our customers to provide hassle free service to its passengers. Join us!

Read more

Ridango on nomineeritud kahes kategoorias 'Transport Ticketing Global Awards 2016' auhinnale

Ridango koostöös Tallinna Transpordiametiga on nomineeritud uudse P&R lahenduse eest maailma suurima valdkondliku auhinnagaala üritusel kategoorias 'Best Serving Operator'. Lisaks sellele on Ridango nomineeritud 'Best Smart Card Ticketing Service' kategoorias koostöös Tartu Linnaga loodud uudse piletisüsteemi eest Tartus. 
Read more

Eesti firma tarnib Rootsi maakonnale uue ühistranspordi infosüsteemi 

TALLINN, 18. november,  – Ühistranspordisüsteeme arendav Eesti ettevõte Ridango on valitud uue reaalajas toimiva reisiinfo ja e-pileti süsteemi tarnijaks Sörmlandi maakonnas Rootsis, avaliku hanke maksumuseks kujuneb hinnanguliselt 5,4 miljonit eurot.

Read more

Kaugliinidele saab nüüd veebist pileteid osta ka vahepeatuste lõikes (www.pilet.ee)

Alates oktoobri algusest saab osta bussipileteid Go Busi kaugliinidele internetist ka vahepeatuste lõikes. Ost tuleb sooritada ühiskaardile veebilehe www.pilet.ee jaotises Kaugliinid. Veebist ostetud piletid on täishinnast 5% soodsamad.

Read more

Ridango avas 1.oktoober 2015 kontori ka Tartus

Ridango avas 1.oktoobril kontori Tartu linnas. Ridango kontor Tartus vastutab eelkõige toote arendamise eest ning süsteemide juurutamise eest tarkvaraliselt. 
Read more

Septembrist saab Elron rongis Saue Valla piires Saue valla elanik TASUTA sõita

Alates 1. septembrist pääseb Urda jaamast Valingule ja vastupidi tasuta. Ka Laagri jaamani on sõit tasuta. Tasuta saab olema ka sõit Saue linnas asuvast jaamast Laagri jaama.
Read more

Ridango osaleb IT-Trans messil, 1-3 märts 2016 Karlsruhes, Saksamaal

Meil on hea meel teatada, et Ridango osaleb 1-3. märts 2016.aastal Karlsruhes ühel valdkonna suurimal messil. IT-Trans 2016 on pühendunud tehnoloogilistele lahendustele, mida kasutatakse ning mida on vaja ühistranspordi opereerimiseks.  
Read more

Ridango loodud Tartu uus bussipiletisüsteem käivitub septembris

Septembri algusest hakkab Tartu bussides tööle elektrooniline piletisüsteem, juba 20. augustil algab piletite müük ja ka pensionäridele kaartide tasuta jagamine.
Read more

Ridango tõi turule uue piletite validaatori DV15S, millel on ka QR lugeja


Viimased 8 kuud on Ridango ja koostööpartnerid tegelenud teadus- ning arendustegevusega, et turule tuua uudne ning innovatiivne sõiduki iseteeninduslik validaator, millel on peale NFC lugemise ka sisseehitatud 2D kaamera, et lugeda QR koode, aztec koode või ribakoode.


Read more

Ridango osaleb konverentsil ja messil Transport Ticketing Global Londonis, 27-29.jaanuar 2015


Read more

Ridango osaleb PersonTrafik messil Rootsis, 28-30.oktoober 2014

PersonTrafik on üks olulisemaid üritusi Skandinaavias, mille fookuses on ühistransport ning sellega seonduvad süsteemid ja teenused. Ridango osaleb koos Trinorth Solutions AB-ga juba teist aastat messil, tutvustades  oma tooteid ja teenuseid.

Read more

Ühendatud Piletite AS vahetab nime Ridango AS-iks

Ühendatud Piletite AS, juhtiv piletisüsteemide pakkuja ja operaator, teatas, et alates 1.oktoobrist 2014 võeti kasutusele uus ärinimi Ridango AS. Uus nimi kirjeldab selgemini ettevõtte tänaseks laienenud tegevusvaldkonda ning toetab paremini rahvusvahelisel turul tegutsemist.

Read more

Tartu e-Pilet tuleb aasta pärast ja Ridango AS (endine Ühendatud Piletite AS) on tunnistatud parimaks pakkujaks

"Tuleval sügisel peaks Tartus tööd alustama elektrooniline bussipiletisüsteem, ütles abilinnapea Valvo Semilarski eile pärast seda, kui linn oli kinnitanud hanke tulemused. Linn sõlmib lepingu Ühendatud Piletite ASiga."
Read more

Ridango valiti Dublinisse MasterCard StartPath kiirendi programmi

Meil on hea meel anda teada, et Ridango on valitud MasterCard poolt loodud ettevõtete kiirendamise programmi StartPath 2014. Ridango valiti koos teise 6 alustava tehnoloogia ettevõttega  osalemaks programmis, et kiirendada nende kasvu. Loodame tuua veel paremaid transpordipileti maksetesüsteemid turule lähiaastatel.

Read more