EY wybrało pięciu pr rozruchu wysokim potencjale technologii przedsiębiorców z całej Europy, aby wziąć udział w Europejskim Przyspieszenie Przedsiębiorców program, który dostarcza przedsiębiorcom pomocy skali ich działalności poprzez podejmowane możliwości wsparcia EY, poradnictwa oraz współpracy na Przedsiębiorcę EY światem Rok wydarzeniem między 7-12 czerwca 2016 r.

Ostateczna pięć zostały wybrane w oparciu o ich potencjał wzrostu; przedsiębiorcze cechy spirytusowych i przywództwa; wynik finansowy; kierunek strategiczny; innowacyjne myślenie i oryginalność; i ludzie filozofią.Wybrani uczestnicy, którzy będą otrzymujące wsparcie EY i weźmie udział EY Świata Przedsiębiorca Roku 2016 to:► Erki Lipre - Ridango - Tallinn, Estonia - tranzyt rozwiązania i usługi firma

► Chris Sheldrick - what3words - Londyn, Wielka Brytania - uniwersalny cyfrowy system adresowania

► Robert Lyngman - Sqore - Sztokholm, Szwecja - platforma rekrutacji on-line

► Bastian Knutzen i Chris Masłowski - Movinga - Berlin, Niemcy - firma usuwania globalnym

► Barbaros Özbugutu - iyzico - Istambuł, Turcja - cyfrowy system zarządzania płatnościami

Demet Ozdemir, EY EMEIA Strategic Growth Markets Leader, mówi:

"Moc przedsiębiorców oraz ich zdolność do tworzenia nowych miejsc pracy, innowacji i zmienić nasz sposób życia i pracy był zawsze w sercu zaangażowania EY przedsiębiorczości i dlatego aktywnie wspierać i zachęcać wczesnym etapie rozwoju w skali ich wzrostu.

"W dzisiejszym destrukcyjne cyfrowej gospodarki, szansa na rozpoczęcie i rozwój działalności gospodarczej jest bezprecedensowa, ale i tak są potencjalne pułapki i wyzwania, które stoją przedsiębiorstwa. Dlatego jesteśmy oferując te o wysokim potencjale nowopowstających pomocy w tym kluczowym etapie ich rozwoju. Uczestniczy EY Świata Przedsiębiorca Roku da im dostęp do niezrównanej sieci przedsiębiorców rówieśniczych i dużych przedsiębiorstw biorących udział w wydarzeniu, aby pomóc im sprostać wyzwaniom, nawigacja zagrożeń i wykorzystać możliwości teraz, aby rosnąć i w przyszłości. "

W grupie wybranych przedsiębiorców otrzyma następujące kompleksowy program jeden-do-jednego prowadzącego, sieci i wgląd podziału:

► uczestniczyć przedsiębiorcy EY światem wydarzenie roku w Monako, 7-12 czerwca 2016

► 90-minutowej sesji "wzrostu", podczas którego uczestnicy prezentują swoje plany biznesowe do grupy doświadczonych Growth Trenerzy, którzy będą udzielać porad, opinii i kierunek

► możliwość utworzenia bieżących relacji mentoringu z trenerami wzrostu i EY Przedsiębiorca zwycięzców krajowych Year®

► możliwość spotkać się i nawiązać z czołowych przedsiębiorców z ponad 60 krajów, którzy zebrali się w Monako

► możliwość ubiegania się o EY Vantage Programu

EY jest światowym liderem w zakresie usług audytorskich, podatkowych, transakcyjnych i doradczych. Spostrzeżenia i jakości usług dostarczamy pomóc w budowaniu zaufania do rynków kapitałowych oraz w gospodarkach na całym świecie. Rozwijamy wybitnych przywódców, którzy drużynę do realizacji naszych obietnic do wszystkich naszych interesariuszy. Czyniąc to, że odgrywają kluczową rolę w budowaniu lepszego świata pracy dla naszych ludzi, dla naszych klientów i dla naszych społeczności.

EY odnosi się do globalnej organizacji i może odnosić się do jednego lub więcej z firm członkowskich Ernst & Young Global Limited, z których każda stanowi odrębny podmiot prawny. Ernst & Young Global Limited, brytyjska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, nie świadczy usług na rzecz klientów. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej organizacji, prosimy odwiedzić ey.com.

Niniejsza informacja prasowa została wydana przez EYGM Limited, członek globalnej organizacji EY, które również nie świadczy żadnych usług dla klientów