Erki Lipre będzie mówcą na wydarzeniu Transport Ticketing & Passenger Information 24 stycznia 2015, w Londynie. Erki poprowadzi prezentację wśród przedstawicieli światowych agencji transportowych, operatorów i innych ważnych firm, takich jak Transport for London, Stagecoach UK, Heathrow Express, Thales, Cubic, VIX Technologies itd.

Erki w swojej prezentacji opowie o oferowaniu dodatkowych usług oraz dostarczaniu Informacji Pasażerskiej w czasie rzeczywistym, korzystając z systemu biletowego opartego na koncie użytkownika (org. “Offering additional public services and providing real-time passenger information using ID-based ticketing"). Prezentacja będzie oparta na naszym doświadczeniu oraz studium przypadków, takich jak miasto Tallinn City z regionem Harju, z integracją systemu Park & Ride, co więcej, z kartą TallinnCard i wejściami do muzeum, a także z rządową infrastrukturą IT, X-Road (różne bazy danych do rozpoznawania obszaru zamieszkania, status studenta oraz automatyczne zastosowanie opłat przejazdowych za zgodą mieszkańców). Idąc dalej, prezentacja będzie dotyczyć integracji systemów biletowych online (opartych na koncie użytkownika) w Informacją Pasażerską w czasie rzeczywistym, która umożliwia takie dodatkowe funkcjonalności jak jeden back-office dla operatora czy agencji transportowej.

Sprawdź już teraz program konferencji.


Transport Ticketing & Passenger Information to największa konferencja w Europie, która skupia najważniejszych przedstawicieli rozwiązań systemów biletowych oraz dynamicznej Informacji Pasażerskiej. Każdego roku wydarzenie to gromadzi największych światowych graczy i innowarorów, by wymieniać swoje pomysły i doświadczenia na dwudniowej konferencji.