Ridango AS juhtkond


Erki Lipre - Tegevjuht, juhatuse esimees

erki.lipre@ridango.com

Erki on Ridangos vastutav üldjuhtimise  eest. Varasemalt on Erki töötanud ABB-s nii Balti riikide IT üksuste juhina kui ka ABB Eesti müügi- ja turundusjuhina. Erkil on bakalaureuse kraad ärijuhtimise alal Anglia Ruskin University'st Inglismaal, mille ta lõpetas kiitusega. Erki on töötanud ka Ernst & Young-is ärikonsultandina. Erki nimetati Ridango juhatuse liikmeks 2014.aasta juuni kuus.

Argo Verk - Müügidirektor, juhatuse liige

Pakkumised, hinnad, lepingud - eelkõige need on müügidirektori valdkonnad. Soovid seoses toodete ja teenuste tutvustamisega tasub samuti adresseerida talle. Argo tegeles enne Ridangoga liitumist laevapiletite vahendamisega transpordifirmadele, olles ettevõtte Almaro Trans OÜ asutaja ning liikumapanev jõud. Argo nimetati Ridango juhatuse liikmeks 2016.aasta augustis.

Kristjan Niinemaa - Finantsjuht, juhatuse liige
kristjan.niinemaa@ridango.com

Kristjan vasutab Ridango's finantsjuhtimise eest. Enne Ridango'ga liitumist töötas Kristjan mentorina Tallinna Inkubaatoris ning ta on olnud finantsjuht N-Terminal Grupis ja tegevjuht Eesti Kindlustusseltside Liidus. Kristjan nimetati Ridango juhatuse liikmeks 2016.aasta novembris.MUUD KONTAKTID:


René Bernard - Arendusosakonna juht, juhtkonna liige
rene.bernard@ridango.com

René hallata on Ridango arendusmeeskond. René ühines Ridangoga 2015.aasta sügisel ja enne meiega liitumist töötas ta 13 aastat TeliaSonera grupis (Eesti Telekom, Elion). René oli IPTV peaarhitekt ja IPTV arendusosakonna juht.


Alan Rein - Tootejuhtimise osakonna juht, juhtkonna liige
alan.rein@ridango.com

Alan ühines Ridango'ga 2016.aastal. Ta on olnud tootejuht globaalse tehnoloogia ettevõttes. 


Eliise Ala - Personalijuht, juhtkonna liige
eliise.ala@ridango.com

Eliise töötab personali ja organisatsiooni protsessidega. Ta toetab juhtimis- ning äritegevust läbi inimressursside organiseerimise ja arendamise. Eliise on eelnevalt töötanud Stora Enso finantsteenuste osakonna personalijuhina.


Jaanika Soever - Projektiosakonna/kliendisuhete juht, juhtkonna liige
jaanika.soever@ridango.com

Jaanika vastutab projekti- ja kliendisuhete osakonna eest ning hoolitseb selle eest, et kõik arendused õigeaegselt ja korrektselt valmis saaksid. Ta on sertifitseeritud projektijuht (PMP) ja eelnevalt töötanud mitmetes rahvusvahelistes IT ettevõtetes. Jaanikal on ka magistrikraad Tartu Ülikoolist.


Margus Tammoja - Teenindusjuht, juhtkonna liige
margus.tammoja@ridango.com

Margus vastutab ettevõtte IT-tugiteenuste ja klienditeeninduse, aga ka paigalduste ning hoolduse eest. 
Igapäevane süsteemi administreerimine kuulub samuti Marguse osakonna pädevusse.