Täisteenus

Täisteenust võib nimetada Ridango lipulaevaks. See hõlmab piletimüügi haldust, kaartide logistikat, reisijatele suunatud kliendituge ja palju muud. Seega laseme klientidel efektiivsemalt tegeleda oma põhitööga, jättes kõrvaltegevused meie hooleks.

Ridango - ühistranspordi piletisüsteemi täisteenuse pakkuja

Transpordikaardi väljastamine

Väljastame ning levitame kliendi kujundusega transpordikaarte. Hoiame ülevaadet nende kogusest ning asukohast, vajadusel tellime juurde ja toimetame täiendava koguse kaarte müügipunktidesse. Tänu aastatepikkusele koostööle mitmete kaarditootjatega suudame hoida kaardi hinna madala ja tähtajad mõistlikud.


Piletimüük ja raha laadimine

Ridango sõlmib kaupmeestega lepingud, korraldab veebi- ja mobiilipõhist piletimüüki ning raha laadimist kaartidele. Kuna süsteem on veebipõhine, pole teenuse osutamiseks tarvis eraldiseisvat riistvara - piisab internetiühendusega arvutist. Suuremate jaekaubanduskettidega teeme vajalikud integratsioonid nende kassasüsteemidega, muutes piletimüügi ka nende jaoks mugavaks.

Piletimüügikanalite hulka kuuluvad:

  • Veebileht www.pilet.ee
  • Mobiilirakendus Ridango
  • Jaemüügi võrgustik (kauplused, kioskid)
  • Telefoni info- ja ostuliin 11800

Reisijate klienditugi

Reisijate klienditugi
Kõikidel ühistranspordi kasutajatel on 24/7 võimalus pöörduda info ja abi saamiseks meie klienditoe telefoni lühinumbrile. Loomulikult saab päringu saata ka e-posti kaudu või läbi www.pilet.ee  veebilehe.