Mobiilirakendus ja QR pilet

Ridango tutvustas mobiiliga piletiostmist juba ammu enne nutitelefonide aega. Pakkusime teenust läbi IVR koodide ehk numbrikombinatsiooni, mille abil sai osta pileteid ning laadida raha juurde oma transpordikaardile.

Kaasaegsetes telefonides on loomulikult mugavam kasutada spetsiaalset äppi. Ridango mobiilirakendus võimaldab samuti osta pileteid, laadida raha kaardile, aga ka jälgida busse reaal-ajas ning uurida sõidugraafikuid.


Mobiilne pilet

Mobiilne pilet

Reisija saab läbi äpi osta pileteid ja laadida transpordikaardile raha. Ühistranspordi korraldajale pakume täisteenust, sõlmides ise ka pangamaksete lepingud.


Reaal-aja info mobiilis ja veebis

Reaal-aja info mobiilis ja veebis

Nutiseadme ekraanil avanev kaart võimaldab otseajas näha busside asukohta ja liikumist. Näitame reisijale ka asukohapõhiseid sõidugraafikuid. Lisades eelpoolnimetatud piletiostu funktsionaalsuse, saab Ridango mobiiliäpist võimas tööriist reisija elu mugavamaks ja lihtsamaks muutmisel.


Reaalaja info mobiilis


QR pilet

QR pilet

Sõltuvalt piirkonnast pakume soovi korral ka QR pileti funktsionaalsust. Mobiilirakendus salvestab peale ostu QR koodi, mille abil saab bussi sisenedes sõidu valideerida. Oleme selleks otstarbeks välja töötanud spetsiaalse QR lugeja, mis ühidub tavalise validaatoriga.