Ootame oma kiiresti kasvavasse meeskonda uusi talente!


Ridango on kiirelt kasvav rahvusvaheline ettevõte, kes pakub ühistranspordi piletisüsteeme ja keskendub kontopõhisele piletimüügile, kontaktivabadele maksetele ning reisija reaalaja informatsioonile.

Me aitame muuta miljonitel inimestel ühistranspordi kasutamise lihtsaks ja sujuvaks.
Ridango on olnud suunanäitajaks mitme ühistranspordi piletisüsteemi trendile. Me liidame osavaid ja leidlikke inimesi, kellega koos loome tulevikku kujundavaid lahendusi.
Tule ja sõida koos meiega.


Miks sa peaksid meiega liituma? 
 

Me muudame linnad paremaks kohaks, kus elada

Töötame välja paremad ühistranspordi piletite ja reaalaja süsteemide lahendused, mis lihtsustavad miljonite inimeste igapäevaelu.
Me arendame oma loodud uuenduslikku toodet.  


Me hoolime ja toetame  

Sa ei leia Ridangost ühtki juhti, kellel pole sügavat tehnoloogilist mõistmist ja tausta. Meil on juhtimiskultuur, mis annab töötajatele võimaluse kasvada ja areneda koos ettevõttega. Me hoolime sellest, et töötajatel oleks toetav töökeskkond ja panustame sellesse pidevalt. Pakume töötajatele tasuta parkimist, kohvi, teed, puuvilju, komme jms. Kontoris on mõnus puhkeala ja võimalik on teha ka kodukontori päevi. Me suhtume õppimisse positiivselt ja toetavalt.


Sa ei leidnud sobivat tööd?

Oled kõrgelt motiveeritud, töökas ning meeldiv inimene, kuid ei leidnud endale sobivat töökohta siin? Pole hullu,  kirjuta meile cv@ridango.com ja lisa valdkond, kus sooviksid ennast teostada!