Ridango võitis koos Rootsi Sörmlandi maakonna Transpordiametiga mainekal Transport Ticketing Global Awards konkursil auhinna parima nutika piletisüsteemi kategoorias.

Londonis toimunud tseremoonial tunnustati Ridangot ja Sörmlandi innovatiivse lahenduse eest, mis võimaldab kasutada sama riistvara- ja tarkvaraplatvormi lisaks piletisüsteemile ka reaal-aja funktsionaalsuste jaoks.

Ridango tegevjuhi Erki Lipre sõnul on selline tunnustus väga oluline ja väärtuslik, kuna rinda tuleb pista maailma juhtivate suurfirmadega. “Võit annab kindluse, et oleme oma süsteemiarendustega õigel teel ning et seda märgatakse ka piletivaldkonna kõige kõrgemal tasemel. Lisaks annab teist aastat järjest valdkonna ühe prestiižikama auhinna võitmine kindlustunde ka meie klentidele, et valides teenuse osutajaks Ridango, saavad nad tipptasemel piletisüsteemi”, märkis Lipre.

Ridango müügidirektor Argo Verk lisas: “Kohtunike kommentaaride järgi tundub, et positiivselt hinnati asjaolu, et suutsime pakkuda innovaatilist ja kaasaegset lahendust küllaltki väikeses regioonis, võrreldes suurlinnadega, kuhu muidu suurim osa tähelepanust koondub. Lisaks on Ridango piletisüsteem täielikult kontopõhine, mis muudab selle kasutamise omavalitsuste ja transpordifirmade jaoks efektiivsemaks ja võimaldab ühtlasi süsteemiga liita uusi teenuseid.”