Ridangol on au olla Eesti saadik Smart City Expo World Congress’il (SCEWC) Barcelonas 15-17. novembrini 2016. Oleme üks 13 firmast, mis astuvad üles EASi ühisstendil. Ridango tutvustab näitusel oma värskeimat tehnoloogiat, sealhulgas QR-lugejaga validaatorit ning  uut käsiseadet. Ettevõtet esindavad Barcelonas rahvusvahelise müügitiimi liikmed Argo Verk, Radoslaw Sulek ja tootejuht Ivar Laks.

Näitusega paralleelselt toimuv foorum ühendab endas suurde raamistikku kuuluvate konverentside jõu modernse expo-ruumiga. See on osalistele harukordne võimalus õppida ja arutleda moodsa urbanistika, tarkade linnade ja asjade interneti (IoT - Internet of Things) teemadel. IoT ehk internetiühendusega seadmete võrk, milles need omavahel ja kasutajaga informatsiooni vahetavad, haakub Ridango profiiliga ideaalselt.

SCEWC pakub nii linnaplaneerijatele, ametnikele, akadeemikutele, võimuesindajatele kui ka tehnoloogiaekspertidele mitte pelgalt vahendeid õppimiseks, vaid laia platvormi arutlemaks ja diskuteerimaks ideede üle, et leida lahendusi ja ületada ühiseid väljakutseid, mis kaasnevad Targa Linna ülesehitamise ja selleks vajalike rakenduste juurutamisega. Konverentsi rikkalik programm hõlmab muuhulgas kommunaalvõrke, ühistransporti, aga ka ehitus- ja majandusteemasid.

Ridangol on suur rõõm osaleda sel mainekal üritusel ning rakendada ellu uusi ideid ja lahendusi, et ka Eesti linnad targemaks muuta.