Meil on hea meel anda teada, et Ridango on valitud MasterCard poolt loodud ettevõtete kiirendamise programmi StartPath 2014. Ridango valiti koos teise 6 alustava tehnoloogia ettevõttega  osalemaks programmis, et kiirendada nende kasvu. Loodame tuua veel paremaid transpordipileti maksetesüsteemid turule lähiaastatel.

Ridango valiti välja sadade ettevõtete seas enam kui 30 riigist. Me töötame MasterCard'iga 12 kuu vältel millest esimesed 4 kuud on osa meie meeskonnast Dublinis, Iirimaal. Järneval 8 kuul pakub MasterCard ärituge, mis on kriitiline rahvusvahelisteks väljakutseteks ning aitab strateegiliste kontaktidega. 

Antud programmi perioodil loodame me turule tuua lihtsa ning parema kättesaadavusega avatud standarditel põhineva EMV maksetega piletivalideerimise süsteemi, mis on mõeldud nii väikestele kui suurtele transpordiagentuuridele ja -operaatoritele. 

Lisainformatsioon MasterCard Labs pressiteates http://newsroom.mastercard.com/press-releases/mastercard-announces-inaugural-mastercard-start-path-class-2/