Ühendatud Piletite AS, juhtiv piletisüsteemide pakkuja ja operaator, teatas, et alates 1.oktoobrist 2014 võeti kasutusele uus ärinimi Ridango AS. Uus nimi kirjeldab selgemini ettevõtte tänaseks laienenud tegevusvaldkonda ning toetab paremini rahvusvahelisel turul tegutsemist.

“Uus ärinimi on lühem ja lihtsam ega kitsenda meie tegevusvaldkonda ainult piletisüsteemide müügile. Oleme viie tegevusaasta jooksul muutunud laia teenustevalikuga partneriks paljudele omavalitsustele ning transpordifirmadele nii Eestis kui välismaal. Ridango ehk lühend Ride & Go on meie välispartneritele arusaadavam ning suupärasem. Kasutame antud brändi välisturgudel juba kevadest ja see on seal igati hästi vastu võetud, ” ütles Ridango juhatuse liige ja ärijuht Erki Lipre.

“Muudatus puudutab vaid ettevõtte ärinime, mitte aga olemasolevaid kaubamärke – näiteks Pilet.ee lehekülg jääb samal aadressil tööle ja kõik meie tooted ja teenused toimivad samamoodi edasi nagu varemgi,” kinnitas Ridango tegevjuht Ain Järv.

Ridango AS on rahvusvaheline tehnoloogia ettevõte, e-piletitega seotud teenuste osutaja ja maksete vahendaja ning ühistranspordis kasutatavate reaalaja- ja piletisüseemide arendaja.

Ettevõtte tuntuimad tooted on kontaktivaba kaardiga (Ühiskaardiga, EMV pangakaardiga) toimivad piletisüsteemid Tallinnas, Harjumaal, Kohtla-Järvel, aga ka Tartu, Jõgeva ning muudes maakondades. Ridango opereerib piletisüsteemi ka Gotlandil, Rootsis. Ridango AS on Eesti kapitalil põhinev äriettevõte, mis loodi aastal 2009.


Lisainformatsioon:
Erki Lipre
Ridango AS
Juhatuse liige
erki@ridango.com
+372 55 68 72 96